Черкащани створили петицію проти звільнення Боднара

31 серпня 2020, 21:20

На офіційному сайті президента України Володимира Зеленського черкащанка Ганна Дума зареєструвала петицію із проханням залишити Романа Боднара на посаді голови Черкаскої ОДА.

Нагадаємо, 28 серпня перебуваючи з робочою поїздкою на Черкащині, президент України Володимир Зеленський представив нового голову Черкаської обласної державної адміністрації Сергія Сергійчука.

- Оскільки всі головні завдання вже виконано, то жителі Черкаської області просять залишити на посаді губернатора Романа Боднара. За часи свого господарювання він проявив себе як конструктивний керівник, із потужною проукраїнською позицією, чим здобув прихильність та визнання жителів Черкаської області. Тож ми наполягаємо, що Роман Боднар залишився на посаді губернатора і надалі, — зазначила авторка петиції.

До кінця збору підписів залишилося 92 дні. Підтримати петицію можна за покликанням.

Поділитись

Коментарі

Толян Гарбуз :

Роман Боднар показав себе як чесна і порядна людина, яка дослухається до думки людей під час створення Будищанської ОТГ. Дякуємо йому, що під час нехватки позитивних людських якостей у депутатського корпусу с. Свидівок, він вирішив створену ними кризу.

Вгору