Черкащани стали заручниками спекулятивного протиправного рішення виконкому, – Боднар (відео)

01 травня 2020, 10:21

Голова Черкаської ОДА Роман Боднар звернувся до черкащан з приводу вчорашнього рішення виконкому про пом'якшення карантинних заходів.

- Можливо, комусь здається, що все добре, а карантин - чиясь забаганка. Нагадаю, що в цілодобовому режимі працюють медики екстреної допомоги, фахівці лабораторного центру, медичні працівники лікарень. За добу маємо ще один летальний випадок, черкащанин 50-го року народження, мав супровідну тяжку судинну-мозкову патологію. У когось хвороба проявляється в легкій формі, але ця людина - носій, який наражає на небезпеку людей їз слабким імунітетом, - зазначив Роман Боднар.

Очільник Черкаської облдержадміністрації у зверненні попросив людей залишатися свідомими та дотримуватися карантинних правил.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

Нісенітницями несе, я звиняюсь, від голови!
Я на групі, і в жизнь не чув, щоб неврологічні захворювання були заразні, інфекційні! Кругом кометарі повинні робити специалисти-:)!
І не нада нас лякать, пожалоста-:)!

Гість :

Прихвостень зеленого чучела раскудкудахкался, что его не слушают и вертели на… Это реальность. Зельке политический капут.

Вввв :

Зе дурні не розуміють, що ні 12, ні 13, ні через місяць короновірус нікуди не зникне, з цим потрібно буде жити уже завжди і потрібно виробити правила цього проживання, довести їх до людей і вимагати дотримання

Леонід :

Де було звернення Боднара до черкащан, з приводу 3х! НЕЗАКОННИХ Постанов КМ. І! Увага! Роз’яснення того, чого в тих постановах НЕБУЛО! Виконком мав повне право вчинити так ще в квітні. І не лише Черкаський.

Вгору