Черкащани скаржаться на проблеми із отриманням субсидій

06 грудня 2020, 17:09

Жителі області скаржаться, що цьогорічна субсидія стала значно меншою аніж у попередні роки. Обурені люди йдуть в управління праці та соціального захисту, але до чиновників нині просто так не доб’єшся – карантин.

Про це пише "Вечірні Черкаси".

– Раніше батьки отримували загалом 800 гривень субсидії, – розповідає 37-річна Тетяна з Чорнобаю. – А в жовтні на двох прийшла нова сума –  24 гривні. Спробували піти в управління соціального захисту й з’ясувати в чому справа, але зараз там карантин. Коли його скасують – невідомо. Може аж у квітні, коли закінчиться опалювальний сезон.

Валентин Іванченко із Кам’янки скаржиться, що у жовтні отримав менше грошей аніж минулого року.

– Раніше за Порошенка давали 2400 гривень лише на газ. А зараз ті самі 2400, але не тільки на газ, а й на воду та світло. Газовий котел цілий день горить на позначці 1,5. Увечері на пару годин виставляю на 2,5. В хаті 16 градусів. Взимку, за моїми підрахунками, буде 13. Пробував топити дровами, але тепло лише тоді, коли дрова горять. Перегоріли й знову холодно. Жінка по хаті ходить у валянках. Спить одягнута, бо має бронхіт. Найкраще було при Юлі Тимошенко. Ми платили 72 гривні обов’язкового платежу й грілися. А зараз мерзнемо.

Керівник управління соціального захисту населення Тальнівської РДА Тетяна Маринченко каже, що субсидія меншою не стане.

– Розмір субсидії коригується щомісяця й залежить від ціни на газ, – розповідає Тетяна Іванівна. – У жовтні ціна була 6 гривень 60 копійок. Зараз – 8,54. Тобто в листопаді й субсидія буде більшою. Минулого року ціна була 8,77. Тобто, приблизно, на тому ж рівні. Субсидію ми не виплачуємо із 1 жовтня, а з 16. Так уже кілька років. Думаю, споживачі вже звикли до цього й ніяких несподіванок для них немає. Тому говорити про те, що субсидія стала меншою – неправильно.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору