Побачення з трьома, романтика посеред гадюк і сміх-скреготання: черкащани розповіли про свої найгірші побачення

15 лютого 2021, 12:40

Офіційно 14 лютого - День закоханих, який щороку відзначають не лише в Україні, а й за кордоном. Журналісти “Про все” вирішили запитати черкащан про романтичне, але нетипове - найгірше побачення, яке у них колись було. 

Черкащани зізнаються: нестандартних побачень у них було багато. Однак про жодне вони у більшості не шкодують. 

“У неї сміх був, ніби по металу скрегочуть” - Валентин Чернявський, журналіст і автор програми “Че за!?”

Фото з особистого архіву Валентина

Особливо неприємних побачень черкасець не пригадує, однак одна дівчина запам'яталась йому назавжди. 

- Особливо гидких побачень я не пам’ятаю, але була одна дівчина. Я з нею пішов на побачення. І от вона симпатична, худенька, все наче прекрасно, добре. Але сміх! Вона сміється – і таке враження, що по металу скрегочуть. І це було реально просто жахливо. Тому що інколи я люблю жартувати, а тут мені не хотілося жартувати. І тим паче не хотілося, щоб вона сміялася. Бо це було дуже жахливо. От як Альф сміявся – то це було ще приємно. А в неї все набагато гірше. І сміх став причиною того, що другого побачення не було, - розповідає Валентин.  

"Я його п'яного тягнула на собі”, - Анна Тарапата, майстер спорту і багаторазова чемпіонка України з тхеквондо 

Фото з особистого архіву Анни

Черкащанка згадує, що найгірше її побачення трапилося восени, коли на вулиці було холодно. 

- Мене запросив на побачення величезний чоловік зі спортивною фігурою. Я погодилася, а тоді було різке похолодання. Ми прогулялися по вулиці і я зрозуміла, що дуже змерзла. Зайшли у кав’ярню, я запропонувала випити глінтвейн. Загалом, доки я допивала свою першу чашку напою, зрозуміла, що мій кавалер уже не міг зі мною розмовляти. Було двояке відчуття – великий міцний чоловік сп’янів від чашки глінтвейну. По факту я це тіло на собі винесла з кав’ярні.

Побачення для Анни було відверто невдале. Більше черкащанка з чоловіком не зустрічалася.

 “Нас оточили десятки вужів”, - Володимир Левченко, пресофіцер Черкаського обласного військового комісаріату 

Фото з особистого архіву Володимира

- У нас із дівчиною було багато цікавих побачень. Одне з них - влітку минулого року.  Вирішили ми піти на риболовлю – я цим професійно займаюся, на тому місці часто рибалив. А дівчина ще ніколи не була на рибалці. І я вирішив її повести на перевірене місце. 

Коли ми туди прийшли і сонце ще не прогріло місце, все було спокійно, рибка ловилася. Але щойно потепліла земля - з усіх боків до нас почали сповзатися вужі. І їх було не 1, 2, 5 чи 10 – набагато більше. Вони починають повзати з усіх боків і нормальна жіноча реакція – покричати і втекти. Але ми дві години терпіли цей тераріум навколо нас. Потім все-таки вирішили швидко звідти тікати, але не вдалося, бо берег був кам’янистий, - згадує Володимир.

Фото з особистого архіву Володимира

Ще одне драйвове побачення, яке було небезпечним для життя пари, стало одним із перших у їхніх стосунках. 

- Одного разу ми прогулювалися Дніпром ближче до Дахнівки. І коли вирішили йти додому, повертатися назад було надто далеко. З іншого боку в нас був берег, але дуже крутий. І піднятися по ньому здавалося практично нереально. Але ми вирішили штурмувати його і збиратися на схил, бо не хотіли повертатися. 

Виявилося, що втриматися на схилі і лізти наверх було важко одному, а двом – тим паче. 

- Було дуже важко – буквально один крок вліво чи вправо – і ми могли там назавжди лишитися. І коли все ж видерлися наверх – дізналися від друзів, що то був не просто крутий схил. То була перша траса, на якій професійні альпіністи зі страховкою і в спеціальному обладнанні тренуються, - згадує пресофіцер.

“Призначив побачення відразу трьом, аби перестрахуватися”, - Костянтин Прокоп, фотограф

Фото з особистого архіву Костянтина

Черкасець пригадує, що одне з найбільш нестандартних його побачень відбулося відразу з трьома дівчатами. 

- Було це десь у середині жовтня. Точно пам'ятаю, що це був вівторок, погода ще прохолодна, з туманом. Взагалі не було бажання виходити з квартири, але хотів погуляти з кимось вдома. Подумав, що запрошу когось зі своїх - проведемо час разом, розважимось. Почав писати і думаю: це ж вівторок, дівчина, мабуть, на роботі, не прийде. Тому написав ще одній те саме повідомлення - просто скопіював текст і відправив. Подумав, що я давненько з цією другою дівчиною спілкувався, тому й вона, мабуть, не прийде. І перестрахувався - відправив той самий текст ще й третій, - розповідає Костянтин. 

Хлопець наголошує: думав, що всі три дівчини відмовляться - бо погода була така, що він сам на вулицю б не вийшов.  

- Через хвилин 40 мені пише перша дівчина: “я буду”. Потім інша: “я теж приїду”. Подумав, що добре, нічого страшного. І через деякий час ще й третя дівчина пише, що прийде. У результаті приїхали всі три дівчини, у мене був легкий шок здивування - я не очікував, що події так розвиватимуться, - згадує черкасець. - Тому подивилися фільм - у цьому випадку комедію. Влаштували домашній відпочинок на чотирьох.

Хлопець згадує: конфліктних ситуацій не виникло упродовж усього вечора. Натомість до серйозних стосунків не дійшло з жодною, але проведений час він згадує з посмішкою і задоволенням. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що в "Укрзалізниці" розповіли, куди найчастіше подорожують українці на День закоханих.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору