Черкащани просять зупинити забудову “Митниці”

24 лютого 2020, 17:06

Електронна петиція щодо зупинення забудови житловими комплексами прибережної зони мікрорайону "Митниця" нещодавно з’явилася на сайті Черкаської міськради. В документі зазначено,  що підприємство-забудовник вже розпочало проведення підготовчих робіт і встановлення бетонного паркану вздовж меж всієї ділянки будівництва, який перешкоджає доступу громадян до узбережжя. На думку автора петиції, такі діє є грубим порушенням вимог чинного законодавства. 

Автор петиції Юрій Баглюк, голова Черкаської міської громадської організації “Громадські ініціативи” зазначає, що набережна в мікрорайоні "Митниця" має бути місцем для відпочинку усіх мешканців та гостей Черкас і бути окрасою, родзинкою всього міста, як це є у всьому цивілізованому світі.

- Мешканцями було внесено безліч пропозицій використовувати цю зону відпочинку під сквер, парк, дитячий майданчик, спортивний майданчик або комплекс, стадіон, велодром, велотрек, аквапарк, роллердром або громадський пляж.  А завдяки бездумним, незаконним діям місцевих депутатів та чиновників вона продовжує забудовуватися житловими будинками без належної інфраструктури, - йдеться в тексті петиції. - Замість незбудованих за 28 років незалежності України в мікрорайоні жодної школи, дитячого садочка, котельні, насосної станції, планової заміни аварійних комунальних мереж, приймаються сумнівні, фінансово-витратні рішення по намиву набережної для забудови житловими будівлями приватними фірмами.

Також автор, з метою забезпечення прав громадян, пропонує доручити виконавчому органу міської ради в найкоротші терміни провести громадські слухання, на яких заслухати депутатів місцевої ради та посадових осіб місцевого самоврядування щодо прийнятих рішень забудови земель водного фонду на Митниці.

Наразі петиція набрала вже майже 100 із 250 необхідних підписів. До кінця збору голосів залишилося 27 днів. За неї можна проголосувати ТУТ.

Коментарі

Вгору