Черкащани пропонують змінити перевізника на двох маршрутах

20 грудня 2018, 10:46

Черкащани пропонують змінити перевізника на двох маршрутах

На сайті Черкаської міської ради з'явилась електронна петиція із пропозицією змінити перевізника маршрутів № 4 і № 5. Збір голосів за відповідну петицію ініціював черкащанин Артур Дибченко.

- Вимагаю змінити перевізника на маршруті № 4 і № 5. Маршрутні таксі, яким майже 10-15 років, мають вигляд консервних бляшанок. Якщо їздити цим транспортом, то він здається небезпечнішими за ті ж "богдани". Прохаю провести конкурс на маршрути № 4 і 5 і змінити перевізника, -йдеться в дописі.

Станом на 20 грудня електронна петиція отримала 57 голосів із 250 необхідних.

До кінця збору підписів залишилася одна доба.

Ігор сказав:

Щоб петиції не набирали потрібну кількість голосів віднедавна процедуру реєстрації було ускладнено.І все для того щоб урізати кількість тих хто може проголосувати.Раніше проголосувати за петицію можливо було було просто маючи номер моб. телефону та емайл, а зараз зробили тільки через банк ID, або ID картку. Отже щоб проголосувати треба відкрити рахунок або получити ID картку. Або ще простіше цифровий підпис. Пад…и а не влада. Скоро депутатів будуть призначати в самій облраді щоб не паритись з виборами.

Саша сказав:

А хотіла підтримати петицію, але зареєструватися так і не змогла, тому-що ні карти банку, ні ID картки в мене немає. Чому так зробили, такі люди як я нижчого сорту? Чому не маємо права голосувати за електронні петиції?

Вгору