Білл Гейтс залишив автограф у паспорті черкащанина

20 грудня 2018, 10:06

Білл Гейтс залишив автограф у паспорті черкащанина

Серед цікавих експонатів Черкаського обласного краєзнавчого музею – паспорт полярника-черкащанина Михайла Старинця з підписом Біла Гейтса, пише "Рідна Черкащина".

На українську антарктичну науково-дослідницьку станцію “Академік Вернадський” прибувають туристи, в їх числі і відомі особистості – політики, дипломати, науковці, представники аристократичних династій.

Мешканець Черкас, учасник шести та начальник двох українських антарктичних експедиції на “Академіку Вернадському” Микола Старинець передав до музею свій закордонний паспорт з автографом Біла Гейтса – засновника компанії “Майкрософт”, одної з найзаможніших в світі людини, який побував на станції та приємно вразив полярників своїм простим та невимушеним стилем спілкування.

– Це при мені було! – розповідає полярник-рекордсмен. – Спочатку прийшла охорона. Попередили, хто зараз буде на станції. Запитали, чи немає серед нас людей, що могли б агресивно ставитись до Білла Гейтса. Попросили не знімати, мовляв, вони самі знімуть, а потім дадуть фотографії. Ну, а потім приплив Білл Гейтс. Звичайний чоловік у звичайному одязі. Був він, його батько, син та їхня покоївка.

- Потім зайшли у бар. “Горілку будете?” – “Звичайно!” Налили йому чарочку… самогонки! Hand-made! Ми самі там вигнали. Він розписався там, хто де хотів. Мені – прямо у паспорті. Пофотографувались. От і все, - додав черкащанин.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору