Черкащани платитимуть менше за теплоенергію

03 грудня 2019, 13:06

Тарифи за опалення в 2020 році для жителів Черкас знизяться на 40 - 150 грн. Про це заявив міський голова Анатолій Бондаренко.

"Із нового року черкащани отримають платіжки за теплоенергію зменшені на 40-150 грн. За моїм дорученням КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» провели відповідну роботу над корегуванням тарифів на теплоенергію", - написав він на своїй сторінці в "Фейсбуці".

За його словами, 25 листопада спеціалісти КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» звернулись до Національної комісії з регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг. Шляхом важких переговорів досягли компромісу і на сьогоднішньому засіданні НКРЕКП було ухвалено новий тарифний проект, який передбачає зменшення вартості тарифів.

Коментарі

Ольга сказав:

“Відкоригували” – выд 40 до 150 грн.!))) Просто смішно. Це точно, як “збільшують” пенсії – на 30-70 грн., що становить 1-2 грн. в день. Таким мізером мер не повинен піаритися.

Залман сказав:

Вибори скоро. Настав час всі так звані “досягнення” приписувати собі , а критику списувати як заздрість конкурентів.

Лариса сказав:

Це знижка на вінок, акція – сплати комуналку і не капти повітря! (особливо пенсіонерам – зживають зі світу, як тільки ти господи бачиш)

Вгору