Черкащани підтримали петицію про відмову від приватних перевізників у 2019 році

10 грудня 2018, 19:46

Черкащани підтримали петицію про відмову від приватних перевізників у 2019 році

Мешканці Черкас підтримали електронну петицію на сайті міської ради, назбиравши 260 голосів із 250 необхідних, про відмову від приватних перевізників та створення комунального підприємства, що обслуговуватиме автобусні перевезення.

- Відмовитись від послуг приватних перевізників, які є у Черкасах на цей момент, а з 2019 року розпочати створення на базі КП "Черкасиелектротранс" підприємства комунального господарства для обслуговування автобусів для міста. Розширити і розвивати територію підприємства "Черкасиелектротранс". Провести нарешті транспортну реформу і забути про приватників. При створені одного або двох підприємств ми повністю позбудемось шантажу і хамства приватних перевізників. Якщо їм не подобається хай обслуговують села або інші міста. Охочі завжди знайдуться, – йдеться у дописі.

Нагадаємо, що у Черкасах хочуть збільшити кількість тролейбусів на двох маршрутах.

До міськради звернулися черкащани із проханням збільшити кількість тролейбусів на маршрутах №11 та №8. Вони просять додати транспортні засоби на маршрути хоча б у той час, коли люди їдуть на роботу та додому.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору