Черкащан навчатимуть виготовляти новорічні витинанки

10 грудня 2018, 19:11

Черкащан навчатимуть виготовляти новорічні витинанки

У межах новорічно-різдвяних свят департамент освіти та гуманітарної політики організував соціальний мистецький проект «Відчуй себе чарівником».

Головна мета проекту – ознайомити та зацікавити творчо обдарованих дітей та молодь у створенні художніх робіт, які в подальшому стануть окрасою дитячих відділень міських та обласних медичних та спеціалізованих закладів. В цьому році було запропоновано створення робіт у техніці витинанки.

- Слід зазначити, що колективи та вихованці закладів дошкільної освіти, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, шкіл естетичного виховання активно долучилися до означеного проекту і ми отримали 165 робіт. Всі вони з 17 грудня, відповідно графіку, будуть передані спеціалізованим дитячим закладам, лікарням, - йдеться у дописі.

Враховуючи велику зацікавленість містян саме цим видом декоративного мистецтва, було прийнято рішення щодо організації тематичних зустрічей з відомими митцями-витинанкарями нашого міста та проведення безкоштовних майстер-класів з витинанки на базі КП «Кінотеатр «Україна» 21 та 22 грудня о 14:30 та 15:30 щодня.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору