Черкащани можуть оплатити рахунки за електроенергію без комісії

02 липня 2024, 11:52

У ТОВ "Черкасиенергозбут" нагадали споживачам про зручні та вигідні способи оплати рахунків.

Оплата рахунків онлайн. На сьогодні це найбільш зручно та швидко. Усі великі банки, що здійснюють свою діяльність на території України, забезпечують своїх клієнтів послугами інтернет-банкінгу в режимі 24/7. Серед найпопулярніших таких сервісів - Приват24 від АТ "ПриватБанк", "Ощад 24/7" від АТ "Ощадбанк" і WEB-банкінг від Monobank | Universal Bank. Більш детальну інформацію щодо оплати онлайн можна отримати на сайті finance.ua або звернувшись на гарячу лінію свого банку.

Також є можливість оплати рахунків, зокрема за спожиту електроенергію, через сервіси онлайн-платежів і термінали. Серед них можна виокремити EasyPay і City24. Аби знизити фінансове навантаження на найуразливіші верстви населення, ТОВ «Черкасиенергозбут» уклало угоди про приймання платежів за електричну енергію від зазначених сервісів без комісії. Відтак, із 1 липня 2024 року ті побутові споживачі, які будуть розраховуватися за спожиту електричну енергію через зазначені електронні онлайн сервіси та термінали, не будуть сплачувати комісії. Варто зауважити, що це стосується лише послуг від EasyPay і City24, тоді як у терміналах інших банків і операторів може стягуватися комісія відповідно до їх публічних оферт.

"Окрім того, для зручності наших споживачів термінали зазначених операторів вже встановлюють в наших центрах обслуговування споживачів по всій Черкаській області", - повідомляють у пресслужбі ТОВ «Черкасиенергозбут».

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору