Черкащанки вибороли “золото” і “бронзу” Кубка України з фехтування

23 жовтня 2024, 21:25

Дар’я Гонцова виборола "золото", а Софія Головкіна – "бронзу" Кубка України з фехтування.

Кубок України з фехтування відбувся в Києві. Участь у змаганнях узяли представники різних регіонів України, зокрема і з Черкащини.

Уперше в кар’єрі на найвищу сходинку п’єдесталу цих змагань зійшла черкащанка Дар’я Гонцова. Підопічна Людмили Шкалікової та Нікіти Нікітіна без поразок пройшла груповий етап, й отримавши другий номер посіву, продовжила впевнено крокувати турнірною сіткою.

Останні три поєдинки 22-річна шаблістка із Черкас виграла з однаковим рахунком 15:8: в 1/4 – в Анастасії Цап, в 1/2 – у Софії Головкіної, у фіналі – у володарки Кубка України-2023 Олександри Бондар із Миколаєва.

Третю сходинку п’єдесталу посіла черкащанка Софія Головкіна.

Дар’я Гонцова розповіла про те, як їй вдалося вперше в кар’єрі здобути золото великих всеукраїнських змагань:

- Ця перемога надзвичайно важлива, тому що кожні українські змагання для мене дуже важкі, і щоразу я виходжу на доріжку як уперше. І мені завжди моторошно. І навіть попри те, що тут не було нашої олімпійської четвірки, усі спортсменки дуже сильні й насправді з кожною важко.