Черкащанку засуджено за вчинення незаконних дій з банківською карткою

20 січня 2019, 13:47

Черкащанку засуджено за вчинення незаконних дій з банківською карткою

До Черкаського відділу поліцї надійшло повідомлення щодо неправомірних дій з банківською карткою, внаслідок яких зловмисниця провела ряд операцій по вказаній картці, чим завдала збитків потерпілій на суму 14 300 гривень.

Черкаською місцевою прокуратурою за результатами досудового розслідування у кримінальному провадженні скеровано до суду обвинувальний акт за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка), ч. 2 ст. 185 (таємне викрадення чужого майна (крадіжка) вчинене повторно), ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку та підробки інформації), ч. 2 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем, що призвело до витоку та підробки інформації, вчинене повторно), ч. 1 ст. 200 (підробка документів на переказ коштів та їх використання;), ч. 2 ст. 200 (підробка документів на переказ коштів та їх використання, вчинені повторно.), ч. 3 ст. 357 КК України. (незаконне заволодіння будь-яким способом важливим документом).

За участі Черкаської місцевої прокуратури Придніпровським районним судом жінку визнано винною у вчиненні зазначених кримінальних правопорушень та призначено покарання у вигляді чотирьох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в банківських установах строком на три роки.

На цей час вирок не набрав законної сили та вивчається Черкаською місцевою прокуратурою на предмет законності.

За інформацією прес-служби Черкаської місцевої прокуратури

Коментарі

Так сказав:

Дурепа. Красти треба таку сумо, щоб вистачило відкупитися від ментів, а, якщо потрібно, то і суддів. І тоді ти будеш поважною людиною.

Вгору