Черкащанка виборола перемогу на чемпіонаті України з велокросу

31 жовтня 2018, 22:19

Студентка Уманського державного педагогічного університету Віра Борисюк виборола перше місце у естафетній гонці серед жінок на чемпіонаті України з велокросу, який проходив 27-28 жовтня у місті Кропивницький. Про це повідомляє видання 04744.info.

У змаганнях брали участь спортсмени з усіх регіонів України. Місто Умань на турнірі представляли студенти факультету фізичного виховання УДПУ Віра Борисюк та Даніїл Нікулін.

У перший день змагань проходила індивідуальна групова гонка, в якій Віра Борисюк посіла ІІ місце. Наступного дня відбулася естафетна гонка. За результатами змагань Даніїл Нікулін виборов також ІІ місце у віковій категорії серед чоловіків, а Віра Борисюк ― І місце серед жінок.