Черкащанка влаштувала справжню студію для дитячих експериментів

16 лютого 2020, 21:39

Наталія Король розповідає, що зробила це для того, аби діти цікаво пізнавали біологію та хімію, - про це повідомляє ТРК "Ільдана".

Реактиви, кольорові експерименти та дослідження рослин - така практика у дитячій науковій лабораторній студії експериментів. Ідея створити студію досліджень у жінки виникла чотири роки тому.

- Спочатку відвідувачів було зовсім мало, однак я твердо вирішила дати можливість дітям навчатися цікаво. Справа в тому, що шкільне оснащення не дає можливості досліджувати щось руками, - розповідає Наталія Король.

За професією викладачка - вчитель хімії, біології та інформатики. Жінка розповідає, що саме у практиці вона вбачає справжнє розуміння дитиною якоїсь справи чи науки.

З часом, коли відвідувачів стало значно більше, Наталія Король відкрила подібний центр ще й у столиці, тож на вихідні вирушає стабільно до Києва.

- У нас є діти різних вікових категорій. До кожного я намагаюся знайти свій підхід, аби дитині було по справжньому цікаво навчатися. Звісно, думаю над завданнями й експериментами, які були б цікаві навіть мені, - зазначає викладачка.

За її спостереженнями, діти людблять досліди різнокольорові. Майже кожне заняття Наталя Король із дітьми працює з барвниками, тож обирає лише екологічні та безпечні матеріали.

- Діти люблять працювати руками. У школі ж практикують саме демонстрацію, коли вчитель показує, які реакції унаслідок чого відбуваються. У нас тут усе навпаки, - розповідає Наталя Король.

Михайлик, який уже два роки навчається у студії експериментів Наталії Король, каже, що завдяки завданням він стає більш ерудованим, розумним та кращим.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору