Відомий черкащанин гостро відреагував на критику його поведінки у соцмережах

16 лютого 2020, 23:00

фото тематичне

Володимир Остапчук, який нещодавно розлучився з дружиною, прокоментував записи під його світлиною, де він фотографується із двома своїми дітьми - Емілією та молодшим Еваном.

Під фотографією, яку опублікував шоумен, розгорілася сварка між ним та користувачками соціальної мережі.

У відповідь на коментарі жінок, у яких вони звинувачували його у низькій моральності та низьких якостях як людини, використовуючи яскраво забарвлені слова, Володимир Остапчук зазначив:

"Слухай уважно. Ти можеш називати кого завгодно "багном" (ред. замінник), але повинна розуміти наслідки. Ти закомплексована, неповноцінна дурепа, яка пхає носа у чуже життя, яка взяла роль прокурора на себе. Я не втручався у твоє життя, однак ти вирішила, що якщо людина чогось досягла у своєму житті, то ти маєш право його осуджувати та висловлювати свою думку. Слухай уважно: сиди вдома і тримай свою думку при собі. Зі своїм коханням, життям, дітьми, колишньою дружиною й іншими аспектами я розберуся самостійно без твоїх порад. Подякуй, що я приділив тобі 20 секунд свого часу".

Нагадаємо, нещодавно зірковий черкащанин розповів, чому пішов із родини, а його колишня дружина в інтерв'ю зазначила, що Володимир Остапчук загрожує їй та маніпулює.

Коментарі

Вгору