«Переслідували злодійку, як в серіалі», – відома черкаська блогерка розповіла подробиці пограбування свого магазину

29 липня 2020, 11:47

фото тематичне

У Черкасах 27 липня затримали жінку, яку підозрюють у крадіжці одягу з одного з магазинів у центрі міста. Власниця крамниці, відома черкаська інстаблогерка Валерія Цимбал, на своїй сторінці в Інстаграм розповіла, що крадійка неодноразово виносила речі з її магазину. Своїми діями жінка нанесла збитків на загальну суму понад 10 000 гривень.

Фото зі сторінки Валерії

За словами Валерії, навідуватися вечорами до «German Apparel» жінка почала ще в лютому-березні.

- Вона приходила, коли на зміні залишалася одна або дві людини. Поводила себе дивно, але спочатку на неї не звертали уваги. Потім ми виявили недостачу речей. Раніше в магазині ніколи такого не було. Коли переглянули записи із камери, помітили крадійку, - розповідає власниця крамниці.

За її словами, жінка приходила до магазину мало не кожного вечора і щоразу професійно виносила речі.

Фото магазину зі сторінки Валерії

- У нас є близько шести відео, де видно, як вона знімає речі з вішака і кладе собі за пазуху або у велику сумку. Оскільки це завжди відбувалося увечері, то на зміні була одна людина і не можливо було помітити її маніпуляцій.

Як зазначила Валерія Цимбал про крадійку вони знали ще із березня. Та було не до пошуків жінки, оскільки власниця магазину була на 9 місяці вагітності, а згодом у місті ввели карантин.

Фото зі сторінки Валерії

- Коли ми відкрились, вона знову приходила, але упізнати її було майже неможливо. На жінці була перука, окуляри і захисна маска. Проте, коли ми переглядали камери, то в якийсь момент вона зняла маску, і ми впізнали її.Також власниця розповідає, що позавчора одна із її співробітниць зустріла зловмисницю у стоматології. Після чого вони викликали поліцію.

- До речі, ще у березні ми написали заяву до поліції. І з того часу нічого абсолютно не відбувалося. А тут довелося застрибнути до патрульної машини і переслідувати злодійку, як у серіалі.

Зі слів Валерії, після затримання поліцією, жінку повезли до наркодиспансеру, де виявилось, що вона ще й наркозалежна

. - Нам сказали, що з нами зв'яжуться, оскільки всі відеоматеріали та докази залишилися в нас. Але поки жодних дзвінків від правоохоронних органів мені не надходило.

Поділитись

Коментарі

Вгору