Черкащанка просить допомогти здійснити найбільшу мрію її доньки – ходити

03 травня 2019, 22:19

Черкащанка благає допомогти здійснити найбільшу мрію її доньки - ходити

Мама 10-річної Віки, що має діагноз ДЦП після невдалого щеплення і понад усе в світі мріє ходити, вже зверталася до небайдужих черкащан по допомогу. У дівчинки був шанс вже в травні зробити операцію, яка б поставила її на ноги, однак примарна надія тане, адже потрібної суми коштів поки так і не вдалося назбирати, пише "ВиЧЕрпно".

Дівчинку погодилися прооперувати в Інституті ортопедії і травматології для дітей та підлітків в Києві. Однак на операції потрібно 70-80 тис. грн. Їх потрібно буде зробити відразу чотири на ногах. Ще після цього Віка має провести три місяці в гіпсі. Далі — тривала реабілітація, на яку також потрібні кошти.

- Сума не така вже й велика, але майже з самого народження доньки ми перебуваємо на постійному лікуванні, всі можливі заощадження витратили, — ділиться мама Віки Світлана Слободяник. — У нас з’явилася надія, що моя і Вікусіна мрія стане реальністю, однак наразі вдалося зібрати менш, ніж 10 тисяч гривень і нас бере відчай. Донька мене часто запитує, чому вона не така як усі, не хоче виходити на вулицю. Тож ми знову звертаємося до усіх небайдужих черкащан допомогти здійснити мрію маленької дівчинки. Ходити — це все, чого вона хоче.

Усі, хто має змогу допомогти маленькій Віці, можуть перерахувати гроші на картку ПриватБанку 5168755633442740 (Слободяник Світлана, мама), тел.: 0934694153.

Читайте такожСерце з Індії та людська небайдужість врятували 17-річного черкащанина. 

Поділитись

Коментарі

Вгору