Мешканці черкаської багатоповерхівки ще з березня живуть під дірявим дахом (відео)

03 травня 2019, 21:47

Мешканці черкаської багатоповерхівки ще з березня живуть під дірявим дахом (відео)

Мешканці однієї з черкаських багатоповерхівок ще з березня живуть під дірявим дахом. Рік тому на замовлення СУБу підрядник втілив капремонт покрівлі. Його вистачило до першого буревію, про це йдеться у сюжеті "Вікка".

У березні вітром зірвало частину настилу. Із того часу місцеві оббивають пороги, аби квартири горішніх поверхів перестало заливати дощами. Мешканці для цього вигадали свій ремонтний хейдмейд.

- Бачу, що зима ще не закінчилися, і я купив трохи поліетилену. Стягнув старий шифер, що є на даху, і розстелив поліетилен, щоб не промокала стеля, - розповідає черкащанин Сергій Зборовський.

У Придніпровський СУБ про проблему чули та допомогти з латанням, кажуть, не можуть.

- Немає під'їзду спецтехніки. Тут зелена зона, дерева, тому техніка не може під'їхати. Ми б уже виконали його давно своїми силами. Закупили б шифер, щоб їх поставити, але немає можливості, - зазначив майстер з експлуатації та ремонту житлового фону КП "Придніпровський СУБ" Микола Вишиваний.

Мешканцям, яким через горе-ремонт залило стелю, допомогти можуть лише порадою.

- Люди можуть відремонтувати за власний кошт і звернутися до суду на відшкодування завданих збитків, - каже Микола Вишиваний.

Дах цього будинку капітально відремонтували лише рік тому, і гарантійний термін ще не вичерпаний. Та підрядник із латанням не поспішає.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте такожНа Черкащині селяни скаржаться на відсутність рейсового автобуса. 

Коментарі

Вгору