Черкащанка 4 роки дурила державу, отримавши майже пів мільйона гривень соцдопомоги

06 червня 2024, 15:42

У Черкасах судитимуть місцеву жительку, яка шахрайським шляхом отримала майже 450 тисяч гривень соціальної допомоги. Оформлюючи допомогу, жінка "забула" вказати, що не є матір'ю-одиначкою.

За даними слідства, 49-річна жінка з жовтня 2018 року по грудень 2022 року систематично зверталася до Департаменту соціальної політики Черкаської міської ради з заявами про призначення соціальної допомоги та подавала декларації про доходи і майновий стан, до яких щоразу вносила неправдиві відомості.

Зокрема, у документах вона вказувала про те, що не проживає та не веде спільне господарство разом із особою, який є батьком їхніх чотирьох спільних дітей, приховуючи факт проживання в цивільному шлюбі, з метою отримання соціальної допомоги та заволодіння бюджетними коштами.

У результаті таких шахрайських дій зловмисниця заволоділа коштами державного бюджету на суму майже 450 тисяч гривень.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Гість :

Невже соціальні працівники служби у справах дітей не перевіряють інформацію про сім’ю на предмет виконання батьком дітей батьківських обов’язків,стягнення з нього аліментів,спільного проживання і т.д.?Хіба існує процедура отримання соціальної допомоги від держави шляхом лише написання відповідної заяви?Може тут треба шукати винних серед держслужбовців,які звикли не нести відповідальність за свою бездіяльність?

Вгору