Черкащанам розповіли про погоду на вихідні

05 квітня 2019, 15:19

Черкащанам розповіли про погоду на вихідні

Адвекція холоду закінчується. Східний антициклон, який дарував нам суху сонячну погоду, теплі дні та морозні ночі, починає повільно відступати під натиском серії циклонів із заходу. Тому з’явиться хмарність і нічна температура візьме курс на підвищення, а на наступному тижні можливі і слабкі дощі.

Найближчої ночі ще можливий невеликий мороз 0-2º, завтра вдень очікується 13-15º тепла та слабкий південний вітер. Неділя також подарує погодний позитив: вночі невелике, вдень – помірне тепло на фоні переважно сонячної погоди та слабкого вітру.

З понеділка, 8 квітня, посилиться вплив циклонів, переважатиме хмарна з періодичними дощами, але тепла погода. Середньодобова температура в період 07-12.04 очікується в межах 8-10º тепла.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного гідрометцентру

Читайте також: Шоу-мийка тракторів, забіги поросят та парад техніки: на Черкащині відбудеться агрофест

III міжнародна агро-виставка AGROSHOW Ukraine буде проходити з 16 по 19 травня на території КП «Черкаський аеропорт». AGROSHOW Ukraine – одна з найбільших агро-виставок в Україні, що відбувається в унікальному форматі експо-фест. Він поєднує в собі виставкову, освітню та розважальну платформи.

У програмі:

- Урочисте відкриття виставки, розіграш цінних призів від учасників, виступ почесних гостей, відомих гуртів

- Агро-карнавал

- Виставковий форум, присвячений розвитку потенціалу Черкаської області в агро-сфері, інноваціям в сільському господарстві

- Гала-вечір та нагородження агро-виробників Черкаської області

- На відвідувачів чекають розважальні заходи від учасників та організаторів: шоу-мийка тракторів, забіги поросят, парад техніки, танці дівчат та багато іншого, що залишиться в пам’яті надовго.

Коментарі

Вгору