Черкащанам розповіли, як онлайн перевірити можливість отримання субсидії

26 серпня 2022, 18:37

За даними департаменту соціальної політики, станом на 22 серпня у Черкасах право на отримання субсидії мають більше 26 тисяч домогосподарств. Як перевірити онлайн, чи будете ви отримувати субсидію і в якому розмірі?

Кабінет Міністрів України запевняє, що попри воєнні дії, обов’язки перед населенням продовжують виконуватися. Зокрема, без затримок нараховують пенсії, а з початком опалювального сезону мають нараховувати субсидію.

Фахівці Міністерства соціальної політики пояснюють, що є досить простий алгоритм дій, завдяки яким людина може дізнатися, чи отримає субсидію і в якому розмірі.

Насамперед, потрібно зайти на сайт Міністерства. Тут відкрити портал https://subsidii.ioc.gov.ua/

У відповідних графах увести всі дані про помешкання: область, місто, вулицю, номер будинку та квартири. Зауважимо, що особисті дані (ідентифікаційний код або серію паспорта) вводити не потрібно. Субсидію нараховують на помешкання, а не конкретну особу.

Далі треба підтвердити, що ви не робот, натиснувши необхідну галочку, і очікувати поки триває пошук даних. Через кілька хвилин на екрані з’являться всі ваші дані.

«Уряд закликає громадян не зволікати й оформляти субсидію вже зараз, – говорить заступник директора департаменту соціальної політики Катерина Бінусова. – Якщо людина отримувала субсидію в попередніх опалювальних сезонах і продовжує на неї претендувати, то її буде нараховано автоматично. Якщо ж людина не отримувала такий вид допомоги від держави, але розуміє, що не зможе самостійно оплатити комунальні послуги, їй радять не зволікати з подачею заяви».

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору