Черкащанам розповіли, як користуватись валідаторами 

11 серпня 2022, 22:31

З 1 липня у Черкасах запрацював електронний квиток. Оплатити проїзд у тролейбусах тепер можна лише за допомогою валідаторів, які встановлені у транспорті. Наразі пасажири освоюють новий спосіб оплати. Розібратися їм допомагають контролери, які вже працюють на тролейбусних маршрутах.

Для тих, хто ще не розібрався, фахівці ТОВ «СМАРТ ТИКЕТ ТЕХНОЛОДЖИ» - компанії, яка перемогла у конкурсі на справляння плати за транспортні послуги в міському пасажирському транспорті Черкас, нагадали правила користування валідаторами.

Оплатити проїзд у тролейбусах нині можна за допомогою банківської картки чи смартфону з функцією NFC (PayPass) або паперового квитка з QR-кодом.

Оплата банківською карткою або телефоном

Здійснити оплату проїзду карткою банку чи телефоном з функцією NFC можна, приклавши телефон чи картку до правого верхнього кутка валідатора. При цьому картку чи телефон потрібно тримати протягом 2-3 секунд та дочекатися сигналу про успішну оплату (зелена галочка).

Оплата за допомогою паперового квитка

Відсканувати паперовий квиток з QR-кодом можна на валідаторі, поряд з яким знаходиться напис «Скануй квиток тут». Для цього необхідно піднести квиток QR-кодом до сканера, який розташований в нижній частині валідатора, на відстані 10-15 сантиметрів та дочекатися сигналу про його успішну валідацію. Придбати паперовий квиток можна у терміналах McLaut, розміщених у багатьох магазинах міста. Вартість проїзду становить 10 грн. Квиток дійсний протягом 7 днів.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Черкасах спишуть 10 тролейбусів, а нових поки не купуватимуть

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору