Черкащанам пропонують написати Радіодиктант

23 жовтня 2021, 08:07

Черкащан запрошують долучитись до Радіодиктанту національної єдності, який відбудеться 9 листопада до Дня української писемності та мови.

Радіодиктант транслюватиметься о 10:00 на всіх платформах Суспільного мовлення: телеканалі, в ютубі, на фейсбук-сторінках. І традиційно звучатиме на Українському радіо та Радіо Культура, повідомляють в ОДА.

— За останні роки ми суттєво змінили підхід до Радіодиктанту. Сьогодні Радіодиктант — це не перевірка знань. Ми нікому не будемо ставити “двійки”. Радіодиктант національної єдності — це наймасовіший осінній флешмоб, покликаний звернути увагу на українську мову, популяризувати українську мову. Тож навіть якщо ваша професія ніяк не пов’язана з мовознавством, чи навіть якщо ви поки що не опанували українську мову, Радіодиктант — теж для вас, — зазначив керівник проєкту “Радіодиктант” Дмитро Хоркін.

Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту буде український письменник Юрій Андрухович. Студію для гостей облаштують у читальній залі Національної бібліотеки імені Вернадського, де й цьогоріч відомі українці писатимуть диктант із дотриманням карантинних вимог.

Флешмоб відбувається вже 21 рік поспіль, а започаткований він був 2000 року командою Українського радіо.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору