“В нас і так понад 300 послуг”: які документи військовозобов’язані черкащани можуть оформити у ЦНАПі, а які – лише в ТЦК

26 червня 2024, 16:33

У Мережі з'явився документ, згідно з яким вінницький ЦНАП нібито приймає документи для оформлення відстрочок. Водночас у Черкасах такої послуги центри ніколи не надавали і поки не планують цього робити.

Заступник директора департаменту Центру надання адміністративних послуг Черкаської міської ради Ігор Волошин пояснює, що військовозобов'язані можуть поки уточнити військово-облікові дані.

"Документи на відстрочку ми не приймаємо, в нас немає таких повноважень, - розповідає журналістам Про все посадовець. - Це станеться лише тоді, якщо держава нам доручить виконувати ще й таку функцію. Хоча ми й про те, що будемо допомагати в оновленні даних дізналися зі ЗМІ, а вже потім надійшли роз'яснення. В нас і так понад 300 послуг. Те, що наші адміністратори приймають документи на уточнення даних, суттєво впливає на навантаження працівників ЦНАПу. Ніхто ж не відміняв надання основних послуг. Хоча система роботи в нас налаштована досить добре, зокрема, є фахівці, які займаються лише оновленням даних".

У Вінниці ЦНАП нібито приймає документи для оформлення відстрочок

Також, з 25 червня, ЦНАПи почали видавати військово-облікові документи.

"Ми видаємо не військовий квиток, а військово-обліковий документ з QR-кодом щодо уточнення військово-облікових даних, - наголошує Ігор Волошин.

За словами Волошина, суттєво знижує рівень обслуговування військовозобовʼязаних повільна робота Порталу, в якому уточнюються дані.

"На оновлення військово-облікових даних записуватися до ЦНАПу і брати талончик не потрібно. Це відбувається за живою чергою. Тому я закликаю уточнювати дані через мобільний застосунок"Резерв+". Це те ж саме, що йти в ЦНАП. Особисто я так і зробив", - наголосив управлінець.

Те, що ЦНАПи не мають права оформлювати відстрочки, підтверджує речниця Черкаського обласного ТЦК Аліна Кривошея.

"Законодавством взагалі не передбачено, аби ЦНАПи приймали документи на відстрочку. Пакет документів потрібно приносити в ТЦК особисто. Надання відстрочок передбачено в Постанові КМУ №560 від 16.05.2024, пункт 57", - говорить речниця.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору