Як черкащанам продовжити пільгове розмитнення автомобіля (відео)

22 серпня 2019, 13:44

Як черкащанам продовжити пільгове розмитнення автомобіля (відео)

Заступник голови офісу президента Руслан Рябошапка після зустрічі із представниками громадської організації "АвтоЄвроСил" сказав, що в перший день засідання парламенту, 29 серпня, буде внесено законопроект, яким ще на три місяці продовжать пільгове розмитнення, інформує "UA: Черкаси". 

Учора був останній день для митного оформлення транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Про це повідомив начальник митного посту «Черкаси-Південний» Черкаської Митниці Сергій Коміренко.

Нагадаємо, закон про розмитнення авто з іноземною реєстрацією ухвалили торік у листопаді. На той час - за даними митників - на території України перебували понад 600 тисяч таких авто. До травня, за даними державної фіскальної служби, було розмитнено близько 400-от тисяч машин, тобто дві третини. У травні Верховна Рада на 90 днів відклала запровадження штрафів для власників автомобілів на іноземній реєстрації.

Черкащанка Аліна Недайвоз власниця автомобіля з іноземною реєстрацією. Розповідає, що в сім'ї є дві  автівки. Одну з них розмитнили в пільговий період. Цю машину Аліна придбала для особистих потреб та роботи.

- Авто було придбано буквально за місяць до останнього терміну, буквально за копійки, за 750 доларів я її брала. Чисто поїздити, далі в нас відтермінування на три місяці, - каже вона.

Жінка розповідає, що розмитнення її автівки коштуватиме три тисячі доларів.

- Я думаю, що це має вартувати до тисячі доларів. Я розумію, що це не може коштувати десь 300-500 доларів, але це повинно бути не більше, ніж тисяча доларів, - каже вона.

Детальніше -  у сюжеті.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору