Черкащан запрошують відсвяткувати річницю створення Будинку ветеранів

19 жовтня 2021, 21:43

Будинку ветеранів ім. Є. Подолянчука виповнюється рік від дня відкриття. Святкове відзначення річниці закладу відбудеться 22 жовтня о 17.00 у приміщенні Будинку ветеранів за адресою вул. Чехова, 112.

Про це повідомляє пресслужба Черкаської міської ради.

Усіх охочих на захід запрошує керівник закладу Володимир Болсуновський.

– Дуже радий, що наша ідея створення Будинку ветеранів свого часу знайшла підтримку і у влади, і серед волонтерів. І ось нам уже рік. За цей час ми стали ще більш згуртовані. Завдяки допомозі небайдужих нам вдалося реалізувати десятки важливих і цікавих проєктів для наших ветеранів – від юридичного супроводу, психологічної допомоги до дитячих свят і майстер класів для малечі наших військових. Та й загалом наш заклад об’єднав однодумців і приймає усіх, кому потрібна не тільки практична допомога, а й проста звичайна розмова, щире спілкування у дружньому колі, – відзначає Володимир Миколайович. 

Зазначимо, що Будинок ветеранів був створений як спільний соціальний проєкт громадськості, ветеранів АТО та міської влади, де вдалося створити справжній осередок дозвілля й реабілітації учасників російсько-української війни. Зараз тут працює кабінет психологічної реабілітації, надають юридичну допомогу для ветеранів та їх сімей, облаштовано кімнату відпочинку, діє музей АТО/ООС і «українська хата» та проводять уроки військово-патріотичного виховання.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору