Черкащан запрошують на “Тригрошову комедію”, яку покажуть актори Полтавського театру

22 вересня 2023, 19:00

Актори Полтавського театру імені Миколи Гоголя зіграють виставу "Тригрошова комедія" зіграють у межах гастролей на сцені черкаського театру 5 жовтня. Це нова версія відомої музичної легендарної трагікомедії. Про це інформують у пресслужбі закладу.

Прем’єра цієї вистави відбулася у березні 2016-го під назвою "Опера жебраків". Того ж року її показали востаннє. Нині – відновили. Над поновленням працював режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк.

– "Тригрошова комедія" – це на перший погляд комедія, але з нотками трагедії, що поєднує гумористичні та драматичні сцени. Вистава про кохання, яке розвивається на тлі соціальних проблем та містить сатиричну критику суспільства, – зазначили в пресслужбі Полтавського театру імені Миколи Гоголя.

У постановці бере участь понад чотири десятки людей. Це майже повний акторський склад театру.

– Вистава створена за п’єсою Джона Гея, що на перший погляд здається безтурботною та розважальною. Адже це плеяда яскравих образів та музичних номерів. Тут людське життя продається за монети, всі намагаються жартувати одне з одним, та водночас – присмішки закінчуються зрадою, а друзі й кохані – відправляють дорогих людей на шибеницю. І здавалося б любов мала все врятувати, – ідеться в описі постановки.

Квитки можна придбати в касі Черкаського театру Шевченка або за цим лінком.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору