Черкащан запрошують на міні-курс “Міський бюджетний процес”

02 квітня 2024, 20:13

У Черкасах відбудеться п’ятиденний курс «Міський бюджетний процес», покликаний допомогти небайдужим городянам розібратися у бюджетному процесі. Вечірні лекції триватимуть із 8 по 12 квітня. Курс організований ГО «Черкаський Інститут Міста» на підтримку руху «Гроші на ЗСУ».

За словами директора ЧІМ Івана Подоляна, курс складається із 5 тем, які включатимуть детальний розбір усіх бюджетних процесів.

- Скажемо відверто: легко не буде. Тема міського бюджету складна та заплутана. Тому, крім вашого бажання, потрібна буде ще й наполегливість. Але громаді потрібно вміти читати та розуміти бюджет і контролювати рух наших коштів, - говорить директор ГО «Черкаський Інститут Міста» Іван Подолян.

 Курс включатиме такі лекції:

  • загальні поняття бюджетного процесу, доходи та залишки коштів,
  • планування та прийняття бюджету,
  • виконання та редагування бюджету міста,
  • як місто заходить у борги та гасить їх,
  • відкриті джерела інформації про бюджет.

Веде курс Тетяна Харенко, - керівниця Департаменту фінансової політики Черкаської міської ради. Навчальна група - до 20 осіб. Тож реєстрація на курс обов'язкова за посиланням

Участь у навчанні безоплатна. Лекції відбуватимуться з 8 по 12 квітня з 18:30 до 20:30 у просторі Черкаського Інституту Міста на Симоненка, 5.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору