Черкащан запрошують долучитися до цифрового прибирання

20 березня 2023, 08:50

З 18 березня по 22 квітня черкащан запрошують взяти участь у міжнародній акції цифрового прибирання «Digital Cleanup» та очистити планету від зайвих гігабайтів. Це сучасний та безпечний онлайн формат прибирання, до якого може долучитися кожен.

"Видаляйте маловідомі програми, непотрібні електронні листи, дублікати фотографій, беззмістовні відео, хмарні сховища з невикористовуваними файлами та зменшуйте кількість викидів CO2 в атмосферу. Таке онлайн прибирання також продовжить життя вашим гаджетам та вбережуть гаманець від численних витрат на ремонт або покупку нових телефонів, комп’ютерів, ноутбуків", - зазначають у Всеукраїнському молодіжному русі Let`s do it Ukraine.

Учасників просять ділитися своїми успіхами з друзями у соціальних мережах, ставити хештеги #digitalcleanupletsdoitukraine #digitalcleanup #earthrise  та відмічати організаторів   (facebook.com/letsdoitukraineeco, instagram.com/letsdoitukraine та реєструвати свій результат на сайті letsdoitukraine.org/digitalcleanup.

Довідково. У 2022 році під час Всесвітнього дня прибирання 53 338 учасників цифрового прибирання разом очистили свої гаджети від 1 507 164 гігабайтів цифрових відходів. Таким чином вдалося вберегти довкілля від 376,791 тонн викидів в атмосферу CO2 та використання 753 582 кВт-год енергії на рік. 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору