Черкащан закликають відмовитися від штучних квітів

18 квітня 2019, 13:05

Черкащан закликають відмовитися від штучних квітів

ВО «ЧЕРКАЩАНИ» закликає усіх черкащан напередодні поминальних днів побувати на кладовищах та впорядкувати місця вічного спочинку наших близьких, рідних, земляків: прибрати листя, траву, пластикові квіти та вироби, стихійні кущі, полагодити та побілити паркани.

Принагідно просимо під час поминальних днів не використовувати пластикові квіти. Адже пластикові вироби шкодять екології ще з етапу виготовлення сировини для них, для якої використовують нафтопродукти. Окрім того, більшість пластикової атрибутики не вивозять на полігони, а спалюють, що забруднює повітря різними токсичними речовинами. Екологи наголошують, що пластик розкладається щонайменше 100 років.

Радимо пластикові квіти замінити вінками з живих квітів та хвої, квітами, висадженими в ґрунт, газонною травою, сухоцвітами та свічками. Такі прикраси матимуть ошатніший вигляд, прослужать довше та не нашкодять здоров’ю.

У кожному населеному пункті є місця, де знайшли свій вічний спочинок дорогі та близькі нам люди. Наш обов’язок - не лише пам’ятати про них, а й підтримувати ці скорботні місця у чистоті, доглядати могили та довколишню територію.

Читайте також: Черкаські кладовища готують до поминальних днів.

 

Коментарі

Вгору