Черкаські кладовища готують до поминальних днів (відео)

17 квітня 2019, 16:15
Черкаські кладовища готують до поминальних днів (відео)

Фото тематичне

Наразі у Черкасах триває активна підготовка до великодніх та поминальних днів. Лише з Пушкінського кладовища було вивезено 15 «КамАЗів» сміття, у ході ранкової наради в міській раді повідомив директор КП «Комбінат комунальних підприємств» Анатолій Бейн, пише "ВиЧЕрпно".

За його словами, люди продовжують складати купи сміття біля кладовищ, тож вони й надалі продовжують їх вивозити.

- На сьогодні ні дійти, ні доїхати до кладовищ практично неможливо, — у свою чергу додав керівник КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась. — Стан вулиць Руставі і 30 років Перемоги, по яких буде їхати основна маса людей на кладовища, такий, що там по 20 сантиметрів ями. Це стосується і тротуарів, і дороги. Це ключова проблема. І ті 100 метрів, які відремонтували, це не показник. Ці вулиці потрібно зробитии в першу чергу.

Асфальтне полотно на цих вулицях пошкоджене на 80%, зауважив керівник КП «ЧЕЛУАШ» Олексій Мельник. Дорожнє покриття потребує поточного і капітального ремонту.

- Як його можна асфальтувати ямковим ремонтом? — зауважив Олексій Мельник. — Вичключно поточним ремонтом, тобто фрезерування повністю всього шару асфальтобетонного покриття і відновлення повністю всього нового асфальтобетонного покриття.

Детальніше - у відео.

Читайте такожЧеркаський крематорій: чи готове місто спалювати померлих.

 

Коментарі

Вгору