Черкащан попереджають про пожежну небезпеку

13 квітня 2019, 10:50

Черкащан попереджають про пожежну небезпеку

13-19 квітня по Черкаській області та місту Черкаси утримається висока (4 класу), місцями по області надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека.

1. Якщо побачите загоряння – спробуйте погасити його вогнегасником або іншими підручними засобами. Накрийте товстою ковдрою, засипте піском, залийте водою. Але ніколи не гасіть водою палаючу проводку і прилади, підключені до електромережі. Це надзвичайно небезпечно.

2. Викличте пожежників. Номер пожежної служби – 101.

3. Якщо розумієте, що вам не впоратися з вогнем, терміново покиньте приміщення. Постарайтеся вивести з будівлі всіх людей або хоча б попередити їх про пожежу. Нізащо не ризикуйте собою через цінні речі та інше майно.

4. Вибирайте якомога більш безпечний шлях евакуації. Не користуйтеся ліфтами під час пожежі. Спускайтеся тільки по сходах.

5. Якщо пожежа застане вас в школі, лікарні, університеті або іншому громадському будинку, на стінах ви, швидше за все, зможете знайти план евакуації. Скористайтеся ним.

6. Не біжіть навмання. Перед тим, як відчинити зачинені двері в будівлі, що горить, помацайте її зворотною стороною долоні. Якщо відчуєте рукою тепло, не відчиняйте двері – за ними вогонь.

За інформацією прес-служби Управління Державної служби України з НС у Черкаській області

Читайте також: Пожежа на Черкащині завдала власникам збитків на 40 тисяч гривень.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору