Черкащан навчатимуть секретам підприємницької діяльності

04 жовтня 2018, 09:34

Черкащан навчатимуть секретам підприємницької діяльності

У Черкасах стартує цикл безкоштовних інформаційно-мотиваційних тренінгів для підприємців та тих черкасців, які лише збираються започаткувати власний бізнес.

Заходи будуть проводитись в рамках «Програми сприяння залученню інвестицій та розвитку підприємництва у місті Черкаси на 2017-2021 роки» за сприяння департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради та за підтримки ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Упродовж жовтня 2018 року тонкощами відкриття та ведення бізнесу ділитимуться з учасниками тренінгів кожного вівторка – 9, 16, 23 та 30 жовтня о 16.00 в конференц-залі ГС «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» за адресою місті Черкаси, вул. Дашковича 19, мінус 2 поверх (ТРЦ «Хрещатик-Сіті»).

Зокрема, у якості спікерів заходів виступлять черкасці, які досягли значного успіху у підприємництві, які на прикладі свого власного шляху в бізнесі дадуть відповіді на запитання щодо історії успіху проекту, шляхів обрання та перевірки життєздатної бізнес-ідеї, шляхів вибору бізнес-плану і стратегічного планування фінансів, побудови команди як основи успішного бізнес-проекту.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном: 067 767 24 51.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору