Черкащині прогнозують проблемні округи

24 жовтня 2014, 15:39

57238ce65b031113c4c6d6f3712699c3

На відміну від попередніх парламентських виборів, на Черкащині немає цілком підконтрольних одній партії виборчих комісій. Черкащина готова до виборів, однак під час підрахунку голосів виникатимуть проблемні округи.

Про це під час прес-конференції в прес-центрі "МедіаМайдану" повідомив голова Черкаської обласної організації КВУ Максим Михлик.Через постійні зміни складу комісій проблеми з підрахунком голосів можуть виникнути на округах №199, 195 та 200. Там доводиться навчати нових людей, які не розібралися в останніх змінах до законодавства. Також голова Комітету виборців повідомив про можливі спроби фальсифікацій результатів голосування

– Є інформація, що в гуртожитках міста прописано близько тисячі «мертвих душ». Можливо, на виборах застосовуватимуть так звані «каруселі». Зараз ми таку інформацію перевіряємо, – розповідає Максим Михлик.

За словами експерта, багато кандидатів намагалися побудувати свою кампанію на військовому піарі, водночас близько 150 мажоритарників узагалі не проводили жодної агітації – лише зареєструвалися у ЦВК.

Поділитись

Коментарі

Вгору