Черкащина подала 19 розвиткових проектів, які можуть реалізовуватися коштом ЄС

06 жовтня 2017, 06:39

Минулої середи завершився термін подачі Мінрегіону проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Cоюзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики «Підтримка регіональної політики України». Черкаська облдержадміністрація подала на конкурс 19 проектів регіонального розвитку за 3 програмами.

Загалом проекти подавалися за п’ятьма програмами регіонального розвитку: «Інноваційна економіка та інвестиції» «Сільський розвиток» «Розвиток людського потенціалу» «Розвиток туризму» «Загальноукраїнська солідарність».

Тож за програмою «Інноваційна економіка та інвестиції» Черкаською ОДА подано два проекти: «Створення інвестиційної інфраструктури в Черкаській області шляхом облаштування Індустріального парку «Золотоноша» та «Відродження комунального підприємства «Аеропорт Черкаси Черкаської обласної ради».

Щодо програми «Сільський розвиток», то за нею теж подано два проекти: «Організація безпечних умов життєдіяльності населення шляхом створення Центу безпеки громадян виконавчого комітету Білозірської сільської ради» і «Впровадження кращих інноваційних практик через створення Національної платформи взаємодії ОТГ України та проведення освітніх фестивалів з місцевого економічного розвитку».

Решта п’ятнадцять проектів подано за програмою «Розвиток туризму».

Загалом за два місяці станом на 27 вересня до Мінрегіону надійшло близько 500 проектів. Втім ця цифра не остаточна, оскільки багато проектів з регіонів надійшло в останній день терміну подачі і зараз ще триває їх реєстрація.

Лідером за кількістю проектів стала Львівська обласна державна адміністрація. Вона направила близько 100 проектів. Черкаська область за цим показником – шоста.

Ознайомитися з переліком поданих проектів можна ТУТ

У Мінрегіоні повідомили, що конкурсний відбір проектів здійснюватиме спеціально утворена конкурсна комісія, як це передбачає відповідний Порядок. У її складі діятиме 5 тематичних робочих груп у відповідності до названих програм. Ознайомитися зі складом конкурсної комісії, затвердженої наказами Мінрегіону № 110 та № 153 можна ТУТ.

За повідомленням прес-служби Черкаської ОДА.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору