Черкащина отримала першу партію «бейбі-боксів»

13 вересня 2018, 10:03

Черкащина отримала першу партію «бейбі-боксів»

Породіллі Черкаської області почнуть отримувати дитячі набори з усім необхідним для новонароджених. Першу партію у 255 «пакунків малюка» доставили на Черкащину. Про це повідомив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало.

Вартість одного набору сягає до 5 тис. грн. Загалом для Черкащини з держбюджету на 4 місяці заклали 14,7 мільйона гривень на придбання «пакунків малюка».

– Першу партію «пакунків малюка» отримають «вересневі» породіллі. Ті, хто вже виписалися з пологових, отримають належні їм «бейбі-набори» через органи соціального захисту населення. Надалі таку адресну допомогу новонародженим малюкам щомісяця до кінця року отримуватимуть до 750-800 молодих матусь при виписці з пологового будинку, - зазначив Руслан Чикало.

«Бейбі-бокси» містять усе найнеобхідніше для малюків у перші місяці їхнього життя: від підгузків до одягу. Загалом – 30 найменувань. Весь комплект упакований у коробку-колиску. Крім того, має і добірку інформаційних матеріалів з догляду за дитиною.

 

Вгору