Черкащанину, який вирубав дерев на 41 тисячу, повідомили про підозру

17 листопада 2016, 13:12

virubka-derev

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконної порубки лісу, що заподіяло істотну шкоду, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 (незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України.

Установлено, що житель с. Тубільці Черкаського району Черкаської області, порушуючи встановлений порядок  раціонального використання та відновлення лісу, незаконно без спеціального на те дозволу, використовуючи бензопилу марки «Klauss К 9550», здійснив незаконну порубку 7 дерев породи сосна на території Свидівоцького лісництва ДП «Черкаське лісове господарство», що розташоване в адміністративних межах села Свидівок Черкаського району Черкаської області, чим заподіяв істотну шкоду Свидівоцькому лісництву на суму понад 41 тисячу гривень.

На підставі зібраних у кримінальному провадженні доказів зазначеній особі 15.11.2016 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування триває, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Коментарі

Вгору