Черкащанина, який побив знайомого, направлять до психіатричного закладу

28 квітня 2017, 12:18

Як повідомлялося раніше, Черкаським відділом поліції ГУ НП в Черкаській області проводилося досудове слідство у кримінальному провадженні відносно 36-річного громадянина Л., що завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму знайомому.

Встановлено, що  даний громадянин, знаходячись біля під’їзду будинку, побачив раніше знайомого йому  гр. І., та внаслідок раптово виниклого умислу, спрямованого на спричинення тілесних ушкоджень, наніс останньому три цілеспрямованих удари ножем.

В результаті зазначених дій потерпілий отримав тяжкі тілесні ушкодження, які є небезпечними для життя в момент їх заподіяння.

В ході досудового слідства за результатами судово-психіатричної експертизи встановлено, що Л. є неосудним, тобто не усвідомлює своїх дій та не може керувати ними.

У зв’язку з викладеним, чоловіку змінено запобіжний захід з тримання під вартою на поміщення до психіатричного закладу та скеровано до суду клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру за вчинення суспільно-небезпечного діяння, передбаченого ч. 1 ст. 121 КК України.

За повідомленням Черкаської місцевої прокуратури.

Коментарі

Вгору