Черкащанин заборгував 25 тисяч гривень аліментів

06 лютого 2015, 14:27

1314271479_alimenty-cvet

Придніпровським районним судом м. Черкаси винесено обвинувальний вирок відносно 34-річного черкащанина за ч. 1 ст. 164 КК України, а саме, за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів).

Про це повідомляє прес-служба прокуратури м. Черкаси.

Так, місцевий житель не платив аліменти своїй колишній дружині, яка після розлучення сама виховує їх малолітню доньку. Жінка звернулась до суду, рішенням якого чоловіка зобов`язано щомісячно сплачувати грошові кошти на утримання дитини у розмірі ¼ всіх видів заробітної плати щомісячно, але не менше 30% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Однак навіть після рішення суду чоловік злісно ухилявся від сплати аліментів, незважаючи на неодноразові попередження державного виконавця про необхідність виплати заборгованості і кримінальну відповідальність за ухилення її сплати. В результаті чоловік заборгував майже 25 тисяч гривень.

Судом визнано вказану особу винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164 КК України, призначено покарання у вигляді одного року обмеження волі та звільнено від відбування покарання з іспитовим строком, тривалістю один рік.

Крім того, чоловік зобов’язаний сплатити заборговані кошти.

Повторне ухилення від сплати аліментів відповідно до ч. 2 ст. 164 КК України може потягти за собою обмеження волі строком до 3-х років.

Коментарі

Вгору