Черкащани зобразили Шевченка із пірсингом і в джинсових шараварах (відео)

07 лютого 2014, 14:28

 Із пірсингом і в джинсових шараварах або закутаний у напівпрозору вуаль. Такий легендарний Кобзар очима студентів і школярів. Його осучаснили учасники виставки соціальних плакатів «Шевченко FOREVER». Експозиція стартувала в рамках фестивалю «Три крапки». Всі роботи присвячені 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка, інформують "ВІККА-новини".

Це все про видатного українського митця Тараса Шевченка. Перед черкасцями Кобзар постав у новій іпостасі. Так його бачать учасники другої всеукраїнської виставки соціального плакату «Шевченко FOREVER».

Галина Мураєнко, заступник директора Художнього музею: «Спочатку роздали студентам цитати із творів поета, дали тему. А далі вони самі інтерпретували слова Шевченка мовою графіки у плакаті».

Експозиція налічує 150 плакатів. Їхні автори – митці з Черкас і Харкова. Це переважно студенти та школярі. Кожен по-новому розкриває зміст поетичних рядків та ідей Шевченка. Байдужим роботи не залишають нікого.

Антон Осичнюк, житель м. Черкаси: «Мені подобається багато плакатів. Деякі ми навіть придивилися. У нас є ідея, щоб зробити обкладинку нашого альбому одним із цих плакатів».

Леонтій Осичнюк, житель м. Черкаси: «Дуже класно, цікаво. Хочеться постійно мати при собі ці фото і роздивлятися довго. Дуже класне осучаснення Шевченка, дуже сподобалося».

Бунтар, мудрець або ж молодик у джинсах. Попри незвичний образ такий Шевченко до вподоби і малим, і дорослим.

Ганна Дядик, учитель ЗОШ №13: «Здивовані новим баченням, віянням. Для нас нове воно. Ми бачили Шевченка традиційного, а тут нове бачення, нові картини. Дітям воно цікаво,бо нетрадиційно».

Фото на фоні сучасного Шевченка. Без згадки на пам'ять не йде ніхто.

Катерина, школярка: «Дуже сподобалася виставка, такого креативного Шевченка я ще не бачила. Творчість Шевченка мене дуже захоплює, надихає. Дуже люблю всі його вірші».

Експозиція «Шевченко FOREVER» триватиме в Художньому музеї до кінця лютого.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору