Таємничий “бойовик” “Правого сектору” виявився вбивцею та наркоторговцем з Черкас?

07 лютого 2014, 14:00

На фоні всеукраїнських подій яскравою інформаційною бомбою стало інтерв'ю з нібито активістом "Правого сектору", який звинувачує свою колишню організацію в підготовці терактів, надмірному радикалізмі та використанні зброї. І далі молодик, який доволі весело демонструє український паспорт, кається та засуджує. На обличчі молодика не помітно жодного сліду переживань за можливе покарання: він впевнений в своїй непереможності та безкарності, пише "Кропива".

Спочатку вдалося з'ясувати, що це Богдан Поночевний, син міліціонера із міста Самара Російської Федерації. В 2010 році, маючи 16 років, ударом ножа він вбив місцевого підприємця. 32-річний Денис Артєм'єв помер наступного дня після отриманння поранення, залишивши вагітну дружину. Вбивця ж подався в біги.

За непідтвердженою інформацією, доля закинула його в Черкаси. Богдан, який мав на той час документи на ім'я Дмитра, приєднався до місцевої групи фанів, де мав прізвисько "Кіса". Проте довго перебувати в середовищі з підвищеною увагою він не зміг, а мутного хлопчика швидко викинули з чоловічого колективу.

Батько вбивці, який на той час працював офіцером Самарського обласного ГУ МВС РФ відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків, не зміг придумати нічого кращого, як і сина відправити працювати своїм шляхом. Точніше, син став приторговувати наркотичними речовинами в Черкасах. Дуже часто не відмовляв і собі у такому захопленні. Ну, і зрозуміло, що відразу потрапив під пильне око "акабів". До речі, Самарські міліціонери, які запевняли в швидкому затриманні підозрюваного, так його і не знайшли.

Відтак такий послужний список став зрозумілим поясненням участі Богдана Поночевного, вбивці з Росії та наркоторговця з України, в провокації спецслужб проти повсталого народу.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору