Черкащани з’їли понад 200 кавунів на фестивалі в Долині троянд (відео)

22 серпня 2017, 12:50

Завершення літа черкащани відсвяткували по-справжньому кавуново на "Melon Festival", який відбувся 20 серпня в Долині троянд. Мета фестивалю благодійна: організатори Дарина Терещенко та Анна Зінуткіна вирішили зібрати кошти на лікування 2-річної Даринки Огілько. На операцію необхідно близько 300 000 грн. Завдяки допомозі небайдужих черкащан на івенті вдалося зібрати 13000 грн., пише "in.ck.ua".

На захід привезли понад дві сотні кавунів. Кожен охочий міг поласувати кавунами і навіть позмагатися у поїданні соковитих смугастих. Флешмоб, фотозона, круті аніматори, виступи талановитих містян, фудкорт, розпис хною, плетіння косичок, ярмарок хенд-мейду – "Melon Festival" порадував і дітей, і дорослих.

- Ми назвали фестиваль "Melon Fest", тому що зараз літо, всі люблять кавуни, і їх дуже багато. Спочатку ми хотіли, щоб люди просто відпочили та попрощалися з літом. Але потім з'явилася ідея зробити фестиваль не просто так, а з благодійною метою. Це перша масштабна подія, яку ми організовуємо, тому ми дуже хвилювалися, але все вийшло так, як планували. Ми дуже вдячні всім спонсорам і партнерам! Разом ми можемо все! - розповідає співорганізаторка фестивалю Дарина Терещенко.

Вгору