Черкащани заплатили понад 4 тисячі гривень за фотографії з собаками-моделями

05 травня 2015, 22:22

ENgSqsGjwfs

У Долині троянд черкасці збирали гроші для потреб безпритульних тварин. Робили це незвичайним способом – фотосесією. Охочі робили світлини із собаками за символічну суму. Власне, цей внесок склав вартість самого квитка для участі в акції.

Про це повідомляє прес-служба КП "Дирекція парків".

За підрахунками ініціаторів заходу (активістів спільноти допомоги безпритульним тваринам «Кіт-Пес») на нього відгукнулось близько 500 черкасців. Вони фотографувались із 20 собаками-моделями.

SlXB47sPAyI

Втілити задум у життя допомогли професійні фотографи. Вони працювали на знімальному майданчику благодійної акції. Активісти зуміли зібрати 4 тисячі 262 гривні благодійних внесків.

– Ми розраховували зібрати значно більше коштів і залучити до акції більше черкасців. Думаю, це пов’язано з тим, що наш захід був анонсований на 3 травня. Проте дощова погода дещо зіпсувала наші плани і ми зібрались 4 травня. Можливо, люди не знали, що ми перенесли акцію. Головна мета заходу – не лише зібрати фінансову допомогу безпритульним, а й розповісти про проблеми чотирилапих. Так би мовити залучити людей до підтримки безпритульних собак і котів, – каже представник спільноти допомоги тваринам «Кіт-Пес» Олена Ісаченко.

Snapshot 3 (05.05.2015 14-50)

Окрім фотосесії із тваринами, у Долині троянд черкасців чекали атракціони. Маленьких відвідувачів заходу розважали веселі аніматори. Сама благодійна акція тривала майже 6 годин. Зібрані кошти активісти розподілять між 4-ма установами допомоги безпритульним чотирилапим. А саме: КП «Черкаська служба чистоти» (у підпорядкуванні комунальний притулок), міні-притулку «Аліса», міні-притулку «Сабалдашино» (притулок для котів) та тваринам, яких волонтери віддають у добрі руки поряд із Будинком піонерів. Фінанси витратять на харчування, лікування та будівництво котячого будинку у міні-притулку «Сабалдашино».

Snapshot 4 (05.05.

Snapshot
- Ми відразу відгукнулись на пропозицію зоозахисників провести у Долині троянд благодійну фотосесію. Приємно, що до ініціативи долучилось сотні черкасців, які небайдужі до знедолених тварин. У цей день нові домівки знайшли і декілька безпритульних цуценят. Приємно, що за позивними емоціями у вихідний день люди прийшли до нас. У задумах черкаських зоозахисників найближчим часом провести ще один подібний захід. Відбудеться він, знову ж таки, на нашій території, – зазначив директор КП «Дирекція парків» Микола Бондаренко.

tBmMxasAdQM

 

Коментарі

Вгору