Черкаський “Славутич” обіграв “Гірник-Спорт”

11 лютого 2014, 09:03

Черкаський «Славутич» провів сильний матч проти одного зі своїх конкурентів за путівку до Першої ліги. На контрольний поєдинок до Білозір’я приїхав «Гірник-спорт», який на зимове міжсезоння відправився на другому місці турнірної таблиці, повідомляє "Черкаський спорт".

Гра черкаської команди на фоні «Гірника» приємно вразила. Номінальні господарі показали хороший малюнок гри і більшу частину ігрового часу володіли перевагою. Юрій Бакалов (який традиційно гру спостерігав з трибун) під час цієї гри переглянув кількох потенційних новачків. Дехто з них уже не вперше приміряв форму черкаської команди. Так, у старті вийшов Олег Тарасенко, який навіть кілька разів міг забивати після подачі кутового, а в другому таймі у гру включився Вадим Гонщик (свого часу цей півзахисник з черкаським «Дніпром» вигравав Другу лігу).

Приємно було дивитися і за грою ще одного представника Черкащини – Олега Синьогуба. Крайній захисник, який близький до підписання з клубом угоди, був найпомітнішою фігурою першого тайму. Саме активність екс-гравця «Карлівки» призвела до першого голу в матчі. Олег пройшов своїм флангом гостро прострілив у штрафний, а м’яч у свої ворота зрізав захисник.

У другому таймі свій черговий гол за «Славутич» забив Олександр Батальський. Екс-гравець київського «Арсеналу» та «Геліоса» (Харків) продуктивно використовує свої хвилини у формі «Славутича». Саме його дубль в попередньому контрольному матчі проти «УкрАгроКома» подарував «Славутичу» перемогу - 2:1.

Відразу після матчу проти «Гірник-Спорту» черкасці відправилися на свій двотижневий збір до Закарпаття. За неофіційною інформацією після цього «Славутич» вирушить на Кіпр, де проведе свій заключний збір напередодні старту весняної частини сезону.