Черкащани вимагають організувати безпечний перехід по вулиці Луначарського

11 вересня 2015, 15:40

1

Черкащани вимагають організувати безпечний рух для пішоходів на вул. Луначарського, де зараз немає ані «зебри» на переході, ані справного світлофора, а лише дорожній знак, на який водії часто не зважають, інформує Народний контроль.

«На перехресті пожвавлений рух, їздить вантажний транспорт, а пішохідного переходу немає. Людям доводиться проскакувати між автомобілями або ж чекати по кілька хвилин, коли водії пропустять», – розповіла містянка.

«Зебра» – це безпека пішоходів, бо неуважний водій може і не помітити знак переходу», - додає черкасець.

Коли на дорозі з`явиться розмітка, чи запрацює світлофор на вулиці Луначарського, – журналісти з’ясовували у міськвиконкомі Черкас.

Як розповів начальник управління вуличної інфраструктури ЧМР Сергій Отрешко, світлофор на ділянці, на яку скаржаться містяни, працював у тестовому режимі. Замість сприяти безпеці на дорозі, через світловий регулятор лише створювалися затори.

«Зараз розробляємо новий варіант: можливо, трішки доведеться змінити транспорту розв`язку, бо розмітка пішохідного переходу залежить від того, чи є перехрестя регульованим чи ні», – пояснив  Сергій Отрешко.

Поділитись

Коментарі

Черкаси :

Прошу організувати безпечний перехід на перехресті вул.Енгельса – пр.Хіміків. Маршрутні автобуси і звичайні водії повертаючи з Енгельса на пр-т Хіміків забувають пропускати пішоходів, що переходять вулицю на зелене світло.

Вгору