Черкащани не побачили патріотичного виховання у пріоритетах місцевої влади

25 грудня 2014, 07:55

13

Громаді міста представили стратегічний план розвитку Черкас, інформує ГромЧе.

Під час чергового народного Віче із пріоритетами влади на наступний рік громадськість ознайомила директор департаменту економіки та розвитку Черкаського міськвиконкому Ірина Удод. За її словами, вже нині кожен із департаментів обрав для себе 3-4 пріоритети, якими й керуватиметься у роботі увесь наступний рік.

 

– На їх основі буде створено програму соціально-економічного розвитку міста, – відзначила начальник департаменту, після чого озвучила самі пріоритети.

Громадськість обурило, що більшість із них не мають конкретики.

– Як у такому разі можна перевірити їх виконання? – запитав активіст та ведучий Віче Анатолій Рекун.

010

За словами пані Ірини, індикаторами виконання стануть конкретні дії, які закладуть у програму соціально-економічного розвитку.

– Це буде серйозний документ, що міститиме близько 300 сторінок. Усі дії буде розписано дуже детально, – пояснила Ірина Удод.

Коли ж громадськість поцікавилась результатами виконання минулорічного плану, то в’явилося, що далеко не всім пунктам пощастило бути втіленими в життя.

– Рік був дуже складним і багато пунктів доведеться перенести на наступний, – констатувала пані Ірина.

На слушне зауваження активіста Автомайдану про відсутність патріотичного виховання молоді у пріоритетах влади на наступний рік, Ірина Удод пояснила, що є можливість внесення поправок до стратегічного плану.

– Нині ми збираємо пропозиції, – підсумувала Ірина Удод.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору