Черкащани назбирали підписи на покращення якості перевезення в маршрутках та фіксації порушень

16 лютого 2018, 08:15

Петиція на сайті Черкаської міської ради з проханням зобов’язати перевізників покращити якість перевезення та встановити автоматичну систему фіксації порушень набрала необхідну кількість підписів. Тепер її мають розглянути депутати на засіданні міськради, пише vikka.ua.

Також він написав, що в маршрутках необхідно обладнати системою візуального і звукового інформування пасажирів. Адже кондуктор постійно забуває озвучувати назви зупинок.

"Система інформування пасажирів буде корисною для людей з певними вадами, що не буде обмежувати їхні можливості. Оскільки, в місті Черкаси були змінені назви багатьох вулиць, така система візуального і звукового інформування пасажирів буде корисною для містян і гостей міста, які погано можуть орієнтуватись в місцевості", − повідомив черкащанин.

Черкащанка сказав:

А саме головне – замінити автобуси, які вже відкатали своє, на сучасні комфортабельні автобуси, щоб люди не ризикували своїм життям, коли то колеса відлітають, то двері не зачиняються, то мотори горять.

Cocos сказав:

Ну ты подруга и неугомонная! И тут свой пятак вставляешь)

olga сказав:

залишився маленький нюанс. треба міській владі знайти кошти на це все

Олена сказав:

А при чому тут міська влада? Нехай перевізник, власник цих автобусів вирішує такі питання.

С сказав:

Кокос пасть закрыл

Черкащанка сказав:

cocos, не треба хамити та “тикати” жінці, яка вдвічі тебе старша. Мені твої “п”ятаки” теж не до смаку, так я їх просто ігнорую. Тобі не хамлю. Бажаю тобі творчої вдачі на полях черкаських сайтів!

Вгору