Черкащани малювали улюблені куточки Ювілейного парку за гроші

03 травня 2015, 22:48
IMG_1180_mini

Фото: КП "Дирекція парків"

Під час відкриття паркового сезону відбувся головний конкурс свята – «Парки мальовничі», призовий фонд якого склав 2000 грн. У творчому змаганні брали участь більше 15 талановитих черкасців, як дорослі, так і діти.

Про це йдеться на сайті КП "Дирекція парків".

На створення оригінальних картин із зображенням улюблених куточків Ювілейного парку журі відвело учасникам всього декілька годин. І аматори, і професійні художники працювали завзято та натхненно.

Журі довго визначалося із переможцями, адже більшість робіт була виконана на високому професійному рівні. Приємно вразили і дитячі полотна: маленькі художники не побоялися конкуренції дорослих досвідчених майстрів і працювали з великим натхненням.

IMG_1203_mini

Фото: КП "Дирекція парків"

Відтак, ІІІ місце посіла юна художниця Дар’я Бухарбекова, яка отримала приз у розмірі 400 гривень.

ІІ місце і приз у 600 грн. журі присудило Ларисі Набоці, І місце виборола студентка-художниця Дарія Лада

– Дуже рада перемозі! Класний конкурс! – ділиться враженнями Дарія. – Я намагалась створити найкращу картину. Так і вийшло. Приємно, що судді високо оцінили мої старання. Виграшну 1000 гривень витрачу на якісні фарби, – зауважила переможниця конкурсу.

IMG_1167_mini

Фото: КП "Дирекція парків"

Особливою відзнакою журі відзначило Галину Власенко, яка за свою роботу отримала 200 гривень.

Не оминули увагою й учасників конкурсу, які не потрапили у число щасливчиків. Усі вони отримали подарунки від спонсорів свята. Зокрема, безкоштовні білети на будь-який атракціон у парку надало комунальне підприємство «Дирекція парків», квитки до кінотеатру презентував ТРЦ “Любава”.

– Насправді, усі роботи гарні і заслуговують на призи. Кожен учасник вклав чимало сил у створення картини. Нам було дуже важко визначити переможця, адже роботи по-своєму унікальні, а їх творці – справжні молодці! Картини призерів конкурсу будуть зберігатися у КП «Дирекція парків» – зауважив керівник КП «Дирекція парків» Микола Бондаренко.

Поділитись

Коментарі

Вгору