Черкащани купили на пeредову автомобіль

24 грудня 2014, 17:06

4e3d653f51400565fdb01d1d82f45006

Сьогодні троє добровольців повертаються на Схід після тижневої відпустки. Поїдуть чоловіки на придбаному волонтерами автомобілі, напакованому провіантом та дитячими подарунками інформують Новини Черкащини.

Після короткої відпустки троє бійців повертаються в зону АТО, ще двоє чоловіків залишаються на Черкащині – перебувають на лікуванні у госпіталі. Спільними зусиллями небайдужих людей бійцям придбали новий автомобіль для пересування у зоні АТО, тепловізор і гуманітарну допомогу для всієї аеромобільної бригади.

Машину військовим подарували офіцери запасу Олег Савицький та Анатолій Глущенко. Говорять, не поїхали на Схід через встановлені військкоматом вікові обмеження, тому як можуть допомагають з тилу.

78bc5506389566f09b78bd4caaf310a3

– Хлопці сказали, що їм потрібен автомобіль. Придбали особисто від себе за власні кошти. Постійно намагаємося допомагати продуктами харчування. Ми офіцери запасу, однак нас поки що служити не беруть, – говорить Олег Савицький.

Волонтерська ініціатива «Наш батальйон» подбала про те, щоб авто не поїхало на Схід порожнім: волонтери придбали взуття й спальні мішки та купили для бригади новий тепловізор. Потужна волонтерська організація допомагає бійцям уже не вперше.

– Ми постійно спілкуємося з хлопцями й дізналися, що їм зараз потрібен новий тепловізор. Тому проводили ярмарки, відгукнулося багато людей і хлопці тепер їдуть не з пустими руками. Ще вони повезли із собою військові берци дуже хорошої якості, спальні мішки, тактичні маски, термобілизну й багато смачного, – говорить Скічко В’ячеслав.

1

За підтримки благодійного фонду «Час надії» кожен боєць 95 бригади отримає індивідуальний пакунок із провіантом і засобами гігієни. Крім того, на Схід поїде багато дитячих подарунків, іграшок і листів. Коробку з дитячими побажаннями чоловіки тримають у руках.

– За тиждень відпочили, набралися сил. А з такими подарунками нам і воювати веселіше, – говорить один із бійців. Свої імена чоловіки намагаються приховати.

Авто разом із провіантом після короткої молитви окропив святою водою священик. Із його благословенням чоловіки вирушають на Схід. Говорять, настрій хороший, за допомогу й підтримку вони вдячні й обіцяють повернутися.

Поділитись

Коментарі

Вгору